Ana Sayfa
06 Aralık 2016 ( 50 görüntülenme )

Erdoğan'dan Görmez'e: Senin bineceğin Mercedes'in fiyatı ne ya!

Rize'de toplu açılış töreninde konuşan Erdoğan'ın gündeminde yine Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in 1 milyonluk makam aracı vardı. Erdoğan, " Senin bineceğin Mercedes’in fiyatı ne ya, gazetelerin attığı manşetlere niye bakıyorsun?" dedi.
 Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:
Ana muhalefetin genel başkanı benden sizinle buluşmamdan rahatsız olmuş. Bu gazeteci geçtiğimiz günlerde ana muhalefetin televizyonunda başını örten kadın özgürlüğünden vazgeçmiştir diyor. Bunlara gerekli dersi 7 Haziran’da vermeniz lazım. Rize bu defa bambaşka ders vermeli. İçlerindeki başörtü, inanç düşmanlığını bastıramıyorlar.

Birisi çıkmış arkasında terör örgütü onun desteği ile yürüyor. İşçilerin kabesi Taksim diyor. Benim Kürt kardeşlerim dindardır. Kalkıp bu ülkenin Müslüman insanlarına kabeyi Taksim olarak gösterenlere gereken dersi verecek misiniz? Bunlara haddini toptan bildirmek gerekiyor.

Ana muhalefet partisin Ankara’da listesinde bir bayan var. Bu aday kendisi 28 Şubat döneminde başörtülü kızlarımızın baskıların en büyük savunucusudur. Ana muhalefet partisi hala eski günlerin özlemi içinde."DAHA ÖNCE BU OYUNU GÖRDÜK"

Adayları sosyal demokrattı ama kendileri faşistti. Dertleri bu kültürün inancı ile. Ağızlarından milletimizin değerleri ile ilişkin bir söz çıkmaz. Milletin değerlerine saldırmaktan geri durmazlar. Biri çıktı ne diyor? İmam Hatip okullarının orta kısmını kapatacağız diyor. bunu CHP diyor.Muhalefetin sayın başkanı biz bu oyunu daha önce gördük artık bunları yutturamazsınız. Orta kısımları kapattılar.Benim acım var, derdim var, ben babayım.,

"OKUR İŞTE BAL GİBİ OKUR"

Kızlarım kapıdan geri çevrildi. Maalesef, kendi ülkemde üniversiteye gidemediler. Yurtdışına göndermek zorunda kaldım. Gidip Amerika’da, İngiltere’de okuyabildiler ama burada okuyamadılar. Erkek evladım da okuyamadı. Yüksek puanı olmasına rağmen o da katsayıya takıldı. O da gitti ABD’de lisans eğitimini aldı, Harvard’da master’ını bitirdi. E niye kıskanıyorlar işte, mesele bu. İmam hatipli Harvard’da nasıl okur? Okur işte bal gibi okuyor.
“O ARABAYI SATTIRMAZDIM”

Terör örgütünün arkasındaki parti Diyanet’e takmış. Diyanet sana ne yaptı?

Kaynağın bir tanesi de ne biliyor musunuz? Diyanet İşleri Başkanımız, tutmuş o Mercedes arabayı ben satılsın dedim diyor ve sattırıyor. Halbuki benim bilgim olsa, ben derdim ki 'Mehmet hocam ne yapıyorsun, niye satıyorsun? Senin bineceğin Mercedes’in fiyatı ne ya, gazetelerin attığı manşetlere niye bakıyorsun?'Diyor ki kaynaklardan bir tanesi o 1 milyonu bulduk diyor.
Bunlar şaklaban ya. Bunlar ekonomiyi falan yönetecek halleri yok. Bunlar ellerindeki belediyeleri yönetemiyorlar belediyeleri(Ajanslar). 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ